Pardubický
krajský
fotbalový
svaz

Zástupcem Pardubického kraje na Mistrovství ČR veteránského fotbalu bude TJ Sokol Semín. Družstvo z pardubického okresu vyhrálo krajské finále veteránů, které se hrálo na hřišti v Prachovicích. Turnaje hráčů nad 40 let se nakonec zúčastnilo pět týmů. Semín vyhrál všechny čtyři zápasy, na druhém místě bylo družstvo Kameničky/Hlinsko, na třetí pozici skončila Třemošnice.

Konečné pořadí: 1. Semín, 2. Kameničky/Hlinsko, 3. Třemošnice, 4. Řečany nad Labem, 5. Křičeň.

Nejlepší jednotlivci – brankář: Petr Kopecký (Kameničky/Hlinsko), hráč: Igor Ročín (Semín), střelec: Jiří Šebek (Třemošnice).

Vítězstvím v turnaji si Semín zajistil vstupenku na Mistrovství ČR veteránského fotbalu, které se bude konat ve čtvrtek 15. června v areálu TJ Slavia Hradec Králové.

Pardubický krajský fotbalový svaz děkuje klubům z Třemošnice a z Prachovic za spolupráci při organizaci krajského finále veteránů.