fbp

Pardubický
krajský
fotbalový
svaz

Na startu! Začíná nový ročník mistrovských soutěží

Nová sezona mistrovských soutěží je připravena. První srpnový víkend odstartuje nejvyšší krajská soutěž mužů, k ní se pak postupně budou přidávat další klání dospělých i mládeže. Jako předkrm už se odehrály duely předkola a prvního kola Poháru hejtmana.

„Je před námi nový ročník, na který se všichni těšíme. Věřím, že se ho podaří kompletně odehrát jako ten minulý,“ říká René Živný, předseda Pardubického krajského fotbalového svazu.

Právě předchozí sezona byla první po covidových opatřeních, která se mohla odehrát až do konce. Členové výkonného výboru Pardubického KFS zároveň mají za sebou více než rok ve svých funkcích. „Nebylo to vůbec jednoduché období vzhledem k situaci, ve které jsme svaz přebírali. Děkujeme za podporu Fotbalové asociaci, Pardubickému kraji i dalším partnerům,“ dodal předseda Živný.

V první polovině roku se uskutečnila mimo jiné Valná hromada Pardubického KFS, které se zúčastnili i předseda FAČR Petr Fousek a generální sekretář FAČR Michal Valtr. A konala se řada akcí přímo na fotbalových trávnících. Po delší odmlce se sešel krajský výběr dospělých, který odehrál zápas národní kvalifikace Regions Cupu. Úspěšně pak v kláních na různých akcích reprezentovaly mládežnické výběry.

Pod taktovkou Pardubického KFS se uskutečnilo krajské finále veteránského fotbalu v Lázních Bohdaneč nebo vrchol pohárové sezony v Kameničkách. Vítězem Poháru hejtmana Pardubického kraje se staly Libišany.

O další trofeje se bude hrát opět v novém ročníku, který startuje. Diváci se mohou těšit na řadu zajímavých zápasů i turnajů. Už v září se v Pardubickém kraji bude konat Mistrovství České republiky ve veteránském fotbale. Je to tady, nová sezona začíná!

 

Nejnovější příspěvky